تبلیغات
سربداران - احمدی نژاد رضاخان نیست بلكه بعضی ها دنبال ملك ری سر می برند!
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : راضیه امیری رز
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
سربداران

بارها در همین جا نوشته ام كه در 84 و 88 به احمدی نژاد رای دادم وبرعكس خیلی از رای دهندگان دیروز احمدی نژاد از رای دادنم پشیمان نشدم و اگر همان شرایط تكرار شود، انتخاب امثال من همچنان احمدی نژاد خواهد بود و البته بارها و بارها گفته ام مشایی و عقاید و نظراتش را نمی پذیرم و معتقدم برخی از چهره های حاضر در كنار احمدی نژاد مسئله دارند. من نمی گویم ضد ولایتند چون دلیل ندارم، نمی گویم فراماسونند و حجتیه ای اند ، چرا كه سندی ندارم اما خوب برخی اقدامات و رفتارها و نظرات حضرات و البته خود احمدی نژاد  كه علنی و قابل مشاهده اند نشان می دهد كه در برخی جاها پای دولت و یارانش می لنگد. در برخی جاها در ولایت مداری لرزیده اند و گاهی در دفاع از انقلاب لغزیده اند و این ها هیچ كدام مطلوب امثال من نیست و نخواهد بود و برائت خویش از این سنخ رفتارها و عقاید را بارها اعلام كرده ام .

اما همیشه گفته ام به قول وزیر اطلاعات اگر در كنار احمدی نژاد جریانی انحرافی حضور داشته باشد كه دارد، در كنار لاریجانی و قالیباف و  رضایی انحرافی های بدتری حضور دارند. اگر مشایی و جوانفكر و داوری و بقایی و ... در كنار احمدی نژاد مسئله داشته باشند، نواب و زمانیو غیرهم در كنار لاریجانی كم مسئله دارنیستند. حمایت های جناب نواب مشاور شفیق لاریجانی از فتنه در ایام فتنه و زمان مرگ منتظری در قم جای انكار ندارد. یا اطرافیان رضایی كسانی چون جناب رجایی است كه از سینه چاكان موسوی و كروبی اند و در كنار قالیباف جبهه رفته های پاچه خوار كم نیستند كه برای قدرت له له می زنند . این سوای از فتنه انگیزی خود این افراد است. اگر احمدی نژاد با عدم تمكین به رای رهبری در عزل مشایی و خانه نشینی اش عدم ولایت پذیری اش را اثبات كرد ، لاریجانی با به رای گذاشتن نظر رهبری در خصوص دانشگاه ازاد و اعلام وصول  سوال از رئیس جمهور بعد از هشدارهای رهبری و البته با سكوت و یكی به نعل و یكی به میخ زدن در محكومیت فتنه علی رغم تاكید مقام معظم رهبری همان كار احمدی نژاد را كرد. اما چرا سیاسیون و مدعیان اصولگرایی دو اتیشه در مقابل دولت،  او را به باد تهمت ضدیت با ولایت نگرفتند. رضایی كه دیگر جای تعریف ندارد كه چگونه با فتنه گران در ادعای تقلب همراه شد و همچنان اتفاقی را كه رهبری فتنه نامید مسئله اجتماعی می نامد كه مسئولش نظام بود. رضایی همان است كه دانش جعفری نماینده اش در جلسه ای كه رهبر معظم انقلاب با نمایندگان كاندیداها برای بررسی ادعاهای تقلب برگزار كرده بود تلویحا خود آقا را به تقلب متهم كرد. او گفت سخنان شما در كردستان به نفع احمدی نژاد بود.

غرض و مرض من از این نوشته دفاع ازاحمدی نژاد نیست بلكه دفاع از عدالت و انصاف است.

یاد آوری كنم كه آب و تاب جریان انحرافی دولت از كی شدت گرفت!  دی 89 رهبر معظم انقلاب در سفر به قم در جمع های متعدد و سرانجام در جلسه ویژه با جامعه مدرسین همچنان از دولت دفاع كرد و تاكید های مكرر بر حركت دولت در مسیر نظام داشت كه باید آن سخنان را مرور كرد. همان ایام هاشمی در مطلبی در وب سایت شخصی خویش به بهانه 19 دی دولت را به انحراف متهم ساخت.

بلافاصله بعد از آن بود كه كوس انحرافی بودن دولت به صدا در آمد و چنان فراگیر شد كه اصولگرایان دیروز اتهاماتی بدتر از موسوی و كروبی به دولت زدند.

 من یك تحلیل دارم و آن اینكه اتهام جریان انحرافی به دولت بیش از آن كه محصول خزیدن برخی افراد در دولت و برخی اقدامات عجیب و غریب و البته غلط احمدی نژاد باشد ، محصول انتقام هاشمی از رهبر انقلاب بود . وقتی كه حضرت ایشان در نماز جمعه 29 خرداد 88 در میان بغض های فرو خفته مردم حاضر فرمودند؛ البته نظر من به نظر رئیس جمهور نزدیك است و گل از گل مردم شكوفاند (كه ایشان همیشه بغض نهفته مردم را فرو می نشاند و عقده دلشان را می گشاید) همچنان كه گفت من در مقابل بدعت تقلب در انتخابات و ابطال انتخابات خواهم ایستاد و ایستاد و یك تنه ایستاد. هاشمی عزم جزم كرد برای انتقام و دولت منحرف محصول تفكر استراتژیك هاشمی بود برای انتقام از رهبر انقلاب كه آری دیدید مردم كسی كه رهبرتان نظرش به نظر او نزدیك است یك جریان انحرافی در انقلاب و حتی عقاید شیعه است.

به قول قدیمی ها ، الغرض، چند روز پیش قوه قضاییه برای چندمین بار مدعی شد كه دولت پرونده های بانكی و مفاسد را هیچ وقت به قوه قضاییه نداده است و نامه ای با آب و تاب منتشر شد كه قوه قضایی به دنبال ادعاهای احمدی نژاد در گفتگوی تلویزیونی اش خواستار ارایه لیست بدهكاران مذكور شده است. این خبر در سطح وسیع منعكس گشت. اما به دنبال آن دولت دو نامه را منتشر كرد كه در سال 89 و 90 در طی دو نامه جداگانه لیست های مذكور را ارایه داده است.  اما این نامه ها كه در فضای مجازی- خبری منتشر شد خیلی بی سروصدا به حاشیه رفت. حالا فرض كنیم كه دولت همچین كاری را می كرد یعنی با وجود ارایه نامه ها مثلا از جانب قوق قضاییه آن را منكر می شد چه بلوایی راه می افتاد كه دولت دروغ گو است و فلان و بهمان . اما اكنون كه كتمان و مخفی كاری قوه قضاییه رو شده است چطور همه  از آن رد شدند و جیك هیچ كدام از سینه چاكان اصولگرا و غیرهم در نیامد.

یك مثال دیگر در اینكه رسانه ها و سایت ها و روزنامه ها مملو است از فحش به احمدی نژاد كه شكی نیست . كافی است به كامنت های تابناك و الف و مشرق و صراط و شفاف و عصر ایران و فرارو و... نگاه كنید تا ببینید چطور به بهانه انعكاس نظرات مردم به دولت و احمدی نژاد انواع بی حرمتی ها روا داشته می شود. این غیر از مطالب و گزارش و مقاله های توهین امیز این سایت ها به مشار الیه است.

فرض كنید یكی از رسانه های حامی دولت مثلا روزنامه ایران و سایت شبكه ایران و... نقدی حرفی و البته توهینی به نمایندگان مجلس و یا لاریجانی بكند آن وقت چه واویلایی راه می افتد و مدعی العموم وارد می شود و قس علی هذا

مقصود رسیدن به این مطلب به اصطلاح نماینده مجلس درخبرگزاری ایسنا است. حیدر پور عضو فراكسیون رهروان لاریجانی در مجلس احمدی نژاد را رضاخان دوم می نامد و می گوید:

«آرزو داشتیم که دولتی کریمه سرکار بیاید و سال‌ها در مناجات‌ها آن را از خدا می‌خواستیم و می‌خواهیم، وقتی دولت نهم سرکار آمد به ما وعده دادند که این همان دولت کریمه است! ولی افسوس، کریمه که نشد هیچ، کارآمدی دولت‌های قبلی نیز برباد رفت. رفتارهای رذیله جای خوبی‌ها را گرفت و امروز عمق فاجعه هویدا شده است. سوءمدیریت، فساد مالی، ترویج ویژه‌خواری، علاقه مفرط به قدرت، تخریب دیگران، قانون‌گریزی و... ده‌ها عنوان دیگر می‌توان نشانه‌هایی از ناکارآمدی و فساد دولت باشد که علی‌القاعده برای تک تک عناوین یاد شده همه کسانی که دست‌اندرکار هستند را می‌توان به دادگاه آورد.اخبار و اطلاعاتی در دست است که برای اثبات صددرصدی ناکارآمدی، در تلاشند که کشور را به بحران بکشانند ولی بدانند ملت و مجلس بیدار و آگاه هستند و حتما به آنچه وظیفه دارند عمل می‌کنند و روبه‌روی هر اقدام نابخردانه خواهند ایستاد.ما از قوه قضاییه می‌خواهیم که اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود کشور به پرتگاه خطرناکی که طراحی کرده‌اند انجام دهند. به فسادهای مالی، رانت‌هایی که داده شده است و می‌شود به طور جدی رسیدگی کنند و جلوی هر اقدام خرابکارانه را بگیرند.

خاک برسر مسوولان این دولت که تحمل ندارند به آنها گفته شود به راه راست برگردید و به ثواب عمل کنید. اف بر بی‌ادبی‌ها!

دولت دهم و نهم با شعار عدالت طلبی، کار و تلاش روی کار آمدند اما حالا در پایان این دو دوره به عیان ملاحظه می‌شود که چه برسر فرصت‌ها و امکانات و سرمایه‌های کشور آوردند. با تسلط بر درآمدی بالای 750 میلیارد دلار، حداقل در سال جاری 70 هزار میلیارد تومان بدهی و کسر بودجه دارند».

البته فكر می كنم این ادبیات هتاكانه خود گویای همه چیز هست  و فقط اشاره می كنم كه این نماینده استاد تمام  و كه فقط از دولت حقوق می گیرد از مجلس فقط وامها و هزینه دفتر و رفت و امد و مخارج نمایندگی!!!!!! و البته خود مدرس پندار

بهتر است بداند این احمدی نژاد به قول ایشان رضاخان صفت  كم بود بودجه آورد، تورم را به بالای 26 درصد رساند، دلارراعرض 3-4 هزار كرد ، پول ملی بی ارزش شد،وووو اما در چه حالی و در چه شرایطی !

یقینا  او می داند و می فهمد و حب و بغضش او را به این گونه سخن گفتن واداشته است كه شرایط دولت كنونی به لحاظ قرار گرفتن در فشارها و مضیقه ها و جنگ اقتصادی حتی از زمان جنگ هم بدرتر است و گزاف نیست كه ادعا شود در كل دنیا و در تاریخ (به استثنای شعب ابی طالب) بی سابقه است.نه اینجا جای گفتنش است و نه امثال حیدر پور بی اطلاع ، اما باید گفت احمدی نژاد در حالی كه تتقریبا تمام دنیا ایران را تحریم كرده است حداقل كاری كه كرد این بود كه با دست خالی و با فشار كمر شكن اجازه نداده است  كه دشمن یك ذره در خواسته ها و چپاول گری هایش موفق شود.  بدهی دولت و كم بود بودجه و تورم و هزاران مشكل موجود حتی یك هزارم اش مرتبط به سوء مدیریت دولت نیست . الان جنگ جنگ احزب است همین فتنه گرانی كه اكنون جناب عسگر اولادی ها دارند تبرئه و تطهیرشان می كنند دست در دست یهود و نصارا  دادند و فشارهای بی سابقه را به مردم وارد كردند و من قطع و یقین دارم كه اگر احمدی نژاد نبود و امثال همقطاران حیدر پور بود كشور هزار بار به دست دشمن افتاده بود.

اما یك سوال دارم از مدعیان مجلسی!

آیا راز سكوت و آرامش كنونی مردم را می دانید. در حالی كه تورم و بیكاری و گرانی و كمبود كالاها و ... بی داد می كند چرا مردم متین و آرام و صبور شده اند؟

آیا غیر از این است كه مردم به تبعیت از رهبری می فهمند كه راز این فشارها و مشكلات چیست و عامل ان نه دولت كه دشمنان قسم خورده است!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 16 دی 1391 01:50 ب.ظ
منتظر بازدید شما از وبلاگمون هستم.
پنجشنبه 14 دی 1391 12:05 ق.ظ
خیلی نوشته بلندی بود. تلاش کنید کوتاه تر بنویسید. شاید خیلی از چیزایی که اینجا نوشتید رو نتونم بپذیرم، ولی همین که توجه دارید که از انصاف بیرون نرید، خیلی خوبه. با این حال من گمون میکنم اینکه تلاش نکنیم انسانها و تحلیلهاشون رو در شرایط مختلف درک کنیم باعث میشه خیلی جاها خیلی آدما رو متهم کنیم به ضدیت با ولایت فقیه یا ولایت پذیر نبودن، قدرت طلبی، فتنه گر بودن و...
در راه راست پاینده و پیروز باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر